x
Hakkımızda
Ders notu arayan öğrencinin acilen nota ihtiyacı vardı. Not tutan öğrenci ise bu notları çöpe atmamalı, emeğinin karşılığını almalıydı. Düşündük ki bu iki öğrencinin buluştuğu bir platform olsun ve burada güzel not tutan öğrenci hak ettiği ödülü alırken not arayan öğrenci de istediği nota kavuşup ferah bir nefes alsın. İşte notlarim.com böyle doğdu.  

notlarim.com öğrenci zekâsının bir ürünüdür. Öğrenci açısından bakarak, öğrenci düşünülerek kurulmuş bir sitedir. En hızlı ve pratik yoldan başarılı olmanın yollarını arar.

Parasal Mevzular

notlarim.com sadece PayPal’la çalışır. Bunun iki önemli sebebi var.
Birincisi; güvenli. PayPal global ve gerçek-zamanlı ödeme çözümleri sunmak amacıyla banka hesapları ve kredi kartlarından oluşan finansal bir altyapı üzerine kurulmuştur. Bu dolaylı yol sayesinde olası kredi kartı ya da hesap numarası çalınması gibi sorunları ortadan kaldırır. 
İkncisi; pratik. Notunu satan öğrenci, notu alındığı anda hesabında not bedelini görebilir. 
PayPal 190 ülkede kullanılabilir ve Türk Lirası, ABD Doları ve Euro da dahil olmak üzere 25 para biriminde ödeme yapılmasını destekler.
 
Sosyal Mevzular
 
notlarim.com Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini buluşturan, akademik etkileşimlere zemin hazırlayan sosyal bir not paylaşım sitesidir.
 
Nota ihtiyacınız olduğunda üniversitenizin ilgili bölümündeki öğrencilerden dilediğiniz notu talep edebilirsiniz. Ayrıca ders dinlerken ya da ders çalışırken tuttuğunuz, canınız ciğeriniz gözünüzün nuru notlarınıza da hak ettiği değeri kendiniz biçer, istediğiniz fiyattan satışa sunabilirsiniz. 
 
notlarim.com’un kullanıcı dostu bir ara yüzü vardır. Siz istediğiniz yerde istediğiniz zaman ulaşabilin diye mobil cihazlarla uyumludur. Tüm bunların yanında notlarınızı anında taratıp siteye yükleyebilmeniz için oluşturulan "Not Tarayıcı" Uygulamasıyla bu alanda bir ilke imza atmıştır.
 
Sizleri sınav haftasında kırtasiyelere tomarla para dökmekten kurtardığı gibi not tuttuğunuz ve paylaştığınız takdirde parasızlıktan da kurtarmayı amaçlar.
 
Üstelik -gereksiz bir şekilde- bir sürü kağıdın çöpe gitmesini engellemek gibi ekolojik bir amacımız da var ;) 
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 notlarim.com